З двох міст,відстань між якими 2775 км,вилетіли одночасно назустріч один одному два літаки. Швидкість першого літака 475 км\год,а другого -450 км\год.Через скільки годин літаки зустрінуться?

З двох міст,відстань між якими 2775 км,вилетіли одночасно назустріч один одному два літаки. Швидкість першого літака 475 км\год,а другого -450 км\год.Через скільки годин літаки зустрінуться?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)швидкість наближення 475+450= 925 км/год 2)через скільки зустрінуться? 2775:925= 3 години
Гость
475+450= 925км/ч общая скорость или скорость сближения 2)2775/925=3ч  самолеты встретятся Ответ через 3ч
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы