З двох пунктів відстань між якими 20 км вийшли одночасно назустріч один одному 2 туристи і зустрілися через 2 години. Визначте з якою швидкістю йшов кожен турист якщо одному на подолання всього шляху знадобилося на 1 год 40 хв ...

З двох пунктів відстань між якими 20 км вийшли одночасно назустріч один одному 2 туристи і зустрілися через 2 години. Визначте з якою швидкістю йшов кожен турист якщо одному на подолання всього шляху знадобилося на 1 год 40 хв більше ніж іншому.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Пишите по-русски, я украинский не понимаю.