З двох сіл виїхало одночасно назустріч один одному трактор та бричка з конем .Трактор рухався зі швидкістю9км /год а швидкість брички 7 км/год чому дорівнює відстань між селами,якщо вони зустрілись через 2год

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 действие: 9*2=18(км)- проехал трактор 2 действие: 7*2=14(км)- проехала бричка 3 действие: 14+18=32(км)-расстояние между селами