З двох станцій, відстань між якими 24 км одночасно в одному напрямку вийшли два потяги. Другий потяг наздогнаі перший, що йшов зі швидкістю 58 км/год, через 4 години після початку руху. Яка швидкість другого потягу? ( відповідь...

З двох станцій, відстань між якими 24 км одночасно в одному напрямку вийшли два потяги. Другий потяг наздогнаі перший, що йшов зі швидкістю 58 км/год, через 4 години після початку руху. Яка швидкість другого потягу? ( відповідь записати в км/год )
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
І спосіб 1) 58·4=232 (км) - пройшов перший потяг. 2) 232+24=256 (км) - пройшов другий потяг. 3) 256:4=64 (км/год) - швидкість другого потягу. ІІ спосіб 1) 24:4=6 (км/год) - більша швидкість другого потягу за перший. 2) 58+6=64 (км/год) - швидкість другого потягу. Відповідь. 64 км/год.