З ким зустрівся Шевченко в Літньому саду та як ця зустріч вплинула на його судьбу? ПОМОГИТЕ ДАЮ 13 БАЛОВ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Переїхавши до Петербурга в 1831 р., П. Енгельгардт узяв із собою Т. Шевченка. Щоб мати дворового маляра, той віддав його в науку на 4 роки до живописця В. Ширяєва. Ночами, у вільний від навчання час, Т. Шевченко ходив до Літнього саду змальовувати статуї, тоді ж уперше почав писати вірші.