З кожного мільона атомів радіоактивного ізотопу за 1 сек розпадається 300 атомів. визначити період піврозпаду

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Закон изменения количества радиоактивного вещества [latex]N(t) = N_0\cdot2^{-t/T}[/latex] Где T - период полураспада. По условию задачи [latex]\displaystyle N(\tau) = N_0-\Delta N = N_0\cdot2^{-\tau/T}\\ 2^{-\tau/T} = 1-\Delta N/N_0\\\\ -\tau/T = \ln(1-\Delta N/N_0)/\ln2 \approx -\frac{\Delta N}{0.69\cdot N_0}\\\\ T = 0.69\frac{N_0}{\Delta N}\tau \approx 2300[/latex] Приблизительно 2300 секунд