З населених пунктів А і В що разташовані на відстані 50 км один від одного виіхаи одночасно два мотацикліста і зустрілися через 30 хв. знайдіть швидкість кожного з них якщо відомо, що один із них прибув у пункт А на 25 хв раніш...

З населених пунктів А і В що разташовані на відстані 50 км один від одного виіхаи одночасно два мотацикліста і зустрілися через 30 хв. знайдіть швидкість кожного з них якщо відомо, що один із них прибув у пункт А на 25 хв раніше ніж другий прибув у пункт В
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Виведемо формулу. V=S/t, де V-швидкість, S-відстань, а t-час. Нехай швидкість першого мотоцикліста буде V1, а другого - V2. t1=30-25=5хв V1=50/5=10км/хв V2=50/30=1,(6)~1,7км/хв Відповідь:V1=10км/хв, а V2=1,7км/хв