З одного аеодрому в протилежних напрямках одночасно вилетіли 2 літаки швидкість першого літака була на 165 км/год менша ніж швидкість другого за три години перший із них пролетів 1425 км яка швидкічть другого літака

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Для того, чтобы узнать скорость второго самолета, нам нужно узнать скорость первого. V= S:t; То есть: 1425: 3=474 км/час Теперь мы можем узнать скорость второго самолета, так как он быстрее первого на 165 км/час, то: 474+165=639 км/час - скорость второго самолета