З поданих пар слів утворіть словосполучення. Яскраві (колір), відповісти (вчителька), напувати (кінь), книжка на (стіл), розповідати (подруга),

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
яскраві кольори, відповісти вчительці, напувати коня, книжка на столі, розповідати подрузі.
Гость
Яскраві кольори, відповісти вчителю, напувати коня, книжка на столі, розповідати подрузі