З поданими нижче сполучниками й однозвучними з ними словами складіть речення, характерні для офіційно-ділового стилю. І. Щоб - що б, якщо - як що, теж - те ж, зате - за те, якби - як би. ІІ. Тому що, через те що, внаслідок тог...

З поданими нижче сполучниками й однозвучними з ними словами складіть речення, характерні для офіційно-ділового стилю. І. Щоб - що б, якщо - як що, теж - те ж, зате - за те, якби - як би. ІІ. Тому що, через те що, внаслідок того що, для того щоб, у зв*язку з тим що, незважаючи на те що, у міру того як.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я пішов додому щоб взяти підручник. Я не могу подумати,що б було,якби я не встиг. Цікаво,що буде,якщо випаде сніг? Телефонуй,як що трапиться Ми теж не вивчили вірша Я зробив те ж,що й вони. Я захворів,зате є час відпочити За те діло ніхто не брався Я думаю,що якби у мене було багато вільного часу я почав більше читати. Як би я не хотів-нічого не змінити.  Я не прийшов до школи тому,що захворів. Через те що я захворів я не прийшов до школи. Внаслідок того,що на дворі відлига я вирішив піти у наступний раз. Я пішов туди для того,щоб взнати правду. У зв*язку з тим,що я не зробив домашнього завдання-я отримав погану оцінку. Незважаючи на те я пішов вперед. Я думав у міру того,як*****(не знаю что придумать)