З поданими словами: маленька, хворий, учительська, майбутнє\.Складіть речення, щоб слова виступали то прикметниками, то іменниками.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хворий впевнено йшов на поправку. Хворий хлопчик виглядав дуже блідим. Маленька долька доньки тонула у долоні батька. Маленька йшла вгору невеликими кроками. Учительська підтримка необхідна учням. Учительська була переповнена квітами. Майбутнє відкривало нам дорогу. Майбутнє щастя дуже примхливе.