З поданими словами складіть речення так,щоб в одному випадку дієслово було безособовим,а в іншому -особовим.Запишіть,підкресліть головні члени речення. Подані слова Гримить,віє,мрячить,морозить,зеленіє

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Деякі дієслова означають дію або стан, що відбуваються самі по собі, без діючої особи (предмета). Такі дієслова називаються безособовими: Світає, морозить, вечоріє, дощить. У таких реченнях не може бути підмета. Безособові дієслова змінюються лише за часами, їхні форми в теперішньому й майбутньому часі нагадують форми третьої особи однини (морозить), а в минулому — форму однини середнього роду (посутеніло, не спалося). Безособові дієслова означають явища природи, психічний або фізичний стан людини. Деякі дієслова можуть вживатися і в особовому, і в безособовому значенні: Повіває прохолодою (повіває — безособове дієслово). Вітерець повіває (3-тя особа однини). Тягне на подвір'я (безособове). Мураха тягне соломину (3-тя особа однини).