З поданых словосполучень утворити речення. Стоїть на порозі, дзвениць і вусі. виріс у горосі. лежить на боці сіно у стозi.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
На порозі стоїть моя бабуся. У мене дзвенить у вусі красива золота сережка. У городі виріс великий соковитий кавун. А ви знали, що планета Уран "лежить на боці"? У полі стоїть сіно у стозі.