З-поміж слів висота,високо,поні,вечір незмінними є А-перше і друге Б-друге і третє В- третє і четверте Г-усі слова

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Висота - високий, вищий, височенний і т.д Високо - прийменник, а вони, як відомо є незмінними Поні - іншомовного походження слово, а тому не відміняється Вечір - вечірній, у вечері і т.д