З прапанаванымі эканамічнымі тэрмінамі складзіце з прыведзенных слоу по наступныя віды складаных сказаў: а) беззлучнікавые :бухгалтар, , ліцэнзія, аўкцыён, менеджар,

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Бухгалтар праверыў разлікі і зразумеў: туды закралася прыкрая памылка.  Будзем глядзець праўдзе ў вочы: для гэтага нам трэба ліцэнзія. На аўкцыёне прадаецца ваза, я табе пра яе расказваў. Сёння менеджарам стаў Пётр, хутка я стану.