З пункту А виїхав мотоцикліст зі швидкістю 50 км/год. Через годину з цього ж пункту у протилежному напрямку виїхав автобус зі швидкістю 70 км/год. Через скільки годин після від'їзду автобуса відстань між ним і мотоциклістом буд...

З пункту А виїхав мотоцикліст зі швидкістю 50 км/год. Через годину з цього ж пункту у протилежному напрямку виїхав автобус зі швидкістю 70 км/год. Через скільки годин після від'їзду автобуса відстань між ним і мотоциклістом буде 410 км?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Применена формула зависимости времени, скорости и расстояния