З сум та харкова до донецька по одному й тому самому шосе виїхали одночасно дві машини: с Сум - легкова, а з Харкова - вантажна. Швидкість вантажної машини - 50 км/год. Яка швидкість легкової машини ,якщо вона наздогнала вантаж...

З сум та харкова до донецька по одному й тому самому шосе виїхали одночасно дві машини: с Сум - легкова, а з Харкова - вантажна. Швидкість вантажної машини - 50 км/год. Яка швидкість легкової машини ,якщо вона наздогнала вантажну через 7 год після виїзду, а відстань від сум до харкова - 182 км
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
182:7=26 (км/ч) скорость сближения или разность скоростей 50+26=76 (км/ч) Ответ:  скорость легковой машины 76 км/ч