З точки Кна площину а проведено перпендикуляр КО і похилу КМ. Обчисліть проекцію похилої, якщо КМ =Nкорінь з 5 см. КО=2Nсм. 2.точка К рівновіддалена від вершин квадрату на 15корінь з 5 см. і віддалена від площини квадрата на ...

З точки Кна площину а проведено перпендикуляр КО і похилу КМ. Обчисліть проекцію похилої, якщо КМ =Nкорінь з 5 см. КО=2Nсм. 2.точка К рівновіддалена від вершин квадрату на 15корінь з 5 см. і віддалена від площини квадрата на відстань 15корінь з 3 см. . Обчисліть відстані від точки К до сторін квадрата.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Решения в приложении.