З точки кола до діаметра проведено перпендикуляр, який ділить діаметр на відрізки у відношенні 4:9. Обчисліть довжину цього перпендикуляру, якщо довжина кола 52пи см.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
короче обозначим эти отрезки как 4х и 9х известно что их произведение равно квадрату высоты то есть h^2=4x*9x=36x^2 отсюда h=v(36x^2)=6x дальше нам известно что 4х+9х=52Пи/Пи 13х=52 х=4 отсюда высота (перпендикуляр)=6*4=24 см