З яких відділів складається головний мозок людини Як розподіляється у відділах головного мозку сіра та біла речовини Які спільні і відмінні риси в будові великих півкуль і мозочка що собою являють борозни і звивини великих півк...

З яких відділів складається головний мозок людини Як розподіляється у відділах головного мозку сіра та біла речовини Які спільні і відмінні риси в будові великих півкуль і мозочка що собою являють борозни і звивини великих півкуль у чому полягає біологічне значення звивистої будови кори великих півкуль
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
продолговатый мозочок, варолиев мост, а такжесредний мозг. Часто в него включают мозжечок, иногда —промежуточный мозг