З якої послідовності амінокислот починається білок,якщо він закодований такою послідоністю нуклеотидів: ТАЦ-ЦГЦ-ЦЦА-ТГГ-ЦЦГ-ГТ? А яким стане цей фрагмент білка,якщо при ультрафіолетовому опромінюванні буде втрачений четвертий н...

З якої послідовності амінокислот починається білок,якщо він закодований такою послідоністю нуклеотидів: ТАЦ-ЦГЦ-ЦЦА-ТГГ-ЦЦГ-ГТ? А яким стане цей фрагмент білка,якщо при ультрафіолетовому опромінюванні буде втрачений четвертий нуклеотид молекули ДНК?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Метионин-Аланин-Глицин-Треонин-Глицин Станет Метионин-Аргинин-Гистидин-Пролин-Аланин