З якою мінімальною швидкістю мають летіти назустріч дві однакові краплинки,щоб під час зіткнення повністю випаруватися?Температура краплинок перед зіткненням становить 20 градусів.Вважайте ,що у внутрішню енергію краплинок пере...

З якою мінімальною швидкістю мають летіти назустріч дві однакові краплинки,щоб під час зіткнення повністю випаруватися?Температура краплинок перед зіткненням становить 20 градусів.Вважайте ,що у внутрішню енергію краплинок перейшло 50% їхньої механічною енергії
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
((cm(100-20)+Lm)/(mv^2 /2))*100%=50% m- масса одной капли воды