З якою початковою швидкістю треба кинути м'яч з висоти h=1.8 м,щоб він підстрибнув на висоту,вдвічі більшу?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Еп(3.6м)=mgh=Ек=[latex]\frac{mV^{2}}{2}[/latex]  2gh=[latex]V ^{2}[/latex]  =72 m/c Eп(1.6м)=mgh+[latex]\frac{mVo^{2}}{2}[/latex]=Eк=[latex]\frac{mV^{2}}{2}[/latex] 2gh+[latex]Vo^{2}[/latex] = [latex]V^{2}[/latex] [latex]Vo^{2}[/latex] = [latex]V^{2}[/latex] - 2gh Vo = [latex]\sqrt{V^{2}-2gh}[/latex]    [latex]\sqrt{72-32}[/latex] =6.3 m/c