За 2 год роботи трактор витратив а л пального. На скільки годин роботи вистачить йому 56 л пального,якщо витрата пального за годину однаково?Склади вираз для розв"язування задачі та обчисли його значення,якщо а=14.
За 2 год роботи трактор витратив а л пального. На скільки годин роботи вистачить йому 56 л пального,якщо витрата пального за годину однаково?Склади вираз для розв"язування задачі та обчисли його значення,якщо а=14.
Ответ(ы) на вопрос:
За годину трактор витрачає пального a/2 л, тому для того, щоб витратити 56 л пального, йому потрібно 56 112 ------- = ------- годин. Так, зокрема при а = 14 шуканий час становить a / 2 a 112 / 14 = 8 годин
Не нашли ответ?
Похожие вопросы