ЗА 5 ГОДЫН РОБОТЫ ДВИГУНА БУЛО ВЫТРАЧЕНО 30Л ПОЛЬНОГО. СКИЛЬКЫ Л ПАЛЬНОГО ПОТРИБНО НА1 ГОДЫНУ РОБОТЫ ЦЬОГО ДВЫГУНА?
30÷5=6(л)
6 Л ПАЛЬНОГО ПОТРИБНО НА1 ГОДЫНУ РОБОТЫ ЦЬОГО ДВЫГУНА