За 5 кг печива заплатили 45грн.Скільки треба заплатити за 8 кг такого печива?
За 5 кг печива заплатили 45грн.Скільки треба заплатити за 8 кг такого печива?
Ответ(ы) на вопрос:
45/5=9-стоимость 1 кг
9*8=72 грн
Не нашли ответ?
Похожие вопросы