За 6 год пішохід пройшов 24 км. За скільки годин подолає цю відстань вершник на коні,

За 6 год пішохід пройшов 24 км. За скільки годин подолає цю відстань вершник на коні,якщо рухатиметься за годину на 8 кмшвидше за пішохода?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
24:6=4км/час скорость пешехода                                                                               4+8=12 км/час скорость всадника                                                                            24:12=2 (за 2 часа проедет всадник это расстояние)