За 6 кг. цукерок заплатили на 135грн. більше ніж за 3кг. печива. Скільки заплатили за ц

За 6 кг. цукерок заплатили на 135грн. більше ніж за 3кг. печива. Скільки заплатили за цукерки та скільки за печиво, якщо вони мають однакову ціну? Яка вартість усієї покупки?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
6-3=3(кг)-стоят 135 грн; 135÷3=45(грн)-стоит 1 кг печенья(конфет); 6+3=9(кг)-всего купили конфет и печенья; 9×45=405(грн)-стоимость всей покупки