За будовою вегетативного тіла зелені водорості поділяють на ...... , Представниками одноклітинних зелених водоростей є ..... , багатоклітинних водоростей...... .

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
одноклітинні, багатоклітинні, колоніальні Одноклітинні зелені водорості:  — хламідомонада, — хлорела. Багатоклітинні зелені водорості:  -улотрикс, -спірогіра.