За даними таблиці знайди невідому величину швидкість ? км/год час 3 год відстань 720?

За даними таблиці знайди невідому величину швидкість ? км/год час 3 год відстань 720??м
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ВСПОМИНАЕМ Формулы для вычисления равномерного движения S = V*t - путь V = S : t - скорость t = S: V - время. ДАНО S = 720 км - расстояние t = 3 час -  время НАЙТИ V = ? -  скорость РЕШЕНИЕ V= S:t = 720 км : 3 час  = 240 км/час - ОТВЕТ