За допомогою питань встанови зв"язок слів у реченні:Високо на сухих гілках сидять ластівки.Дякую за допомогу, дуже швидко треба...

За допомогою питань встанови зв"язок слів у реченні: Високо на сухих гілках сидять ластівки. Дякую за допомогу, дуже швидко треба...
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кто? ласточки  что делают? сидят  на чем? на сухих ветках где? высоко
Гость
Як?Високо. На яких гiлках? сухих. На чому?На гiлках. Що роблять?Сидять. Хто?Ластiвки.