За якою групою ознак можна судити про спосiб життя тих чи iнших комах?!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кома́хи —  клас членистоногих тварин з підтипу  трахейнодихаючих. Найчисельніший і найрізноманітніший клас в усьому тваринному  царстві: станом на серпень 2013 року було відомо 1 070 781  вид комах, включно з  17 203 викопними видами ; однак науковці припускають, що загальна кількість існуючих видів комах складає від близько 2 мільйонів до 5—6  і навіть 8  мільйонів видів. Вивчає комах наука  ентомологія.