За першу годину турист проїхав 0,3 усього шляху, за другу годину 0,5 усього шляху, а за третю - частину шляху, що залишилося. Яку відстань проїхав турист за три години, якщо за третю годину він проїхав 40км?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)1-0,3-0,5=0,2 всього шляху проїхав за третю годину 2)40:0,2=200 км весь шлях ====================================