За планом робітник повинен виготовити 72 деталі за 9 днів проте він кожного дня виготовлював наодну деталь більше на скилькі днів раніше він виконае завдання      с поясненням

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Должен был делать по плану 72 шт : 9 дн = 8 шт в день Стал делать по  8+1 = 9 шт в  день И выполнил работу за 72 шт : 9 шт/дн = 8 дней - ОТВЕТ