За поданим початком склади і запиши текст ( 5-7 речень). Школярі всю зиму готувалися до зустрічі птахів. ...

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Школярі всю зиму готувалися до зустрічі птахів. Майстрували затишні хатинки-шпаківні. Одного разу вчитель розповів про охорону птахів. Мої друзі теж вирішили долучитися до цієї справи. Не кидати жуйки на землю – це найлегше, що можуть зробити усі школярі до прильоту птахів. Тоді вони не будуть гинути через таку дрібницю. Адже, скльовуючи викинуті жуйки, завдають собі велику шкоду. Також весною учні з батьками дбайливо порозвішують зручні шпаківні на гілках дерев. У хатинки, зроблені руками школярів, заселяться пари галасливих шпаків.   Вдячні птахи радісно привітають людей своїм співом.