За поданими початками побудувати моделі: а) простого речення з однорідними членами; б) безсполучникового складного речення. Тиха хвиля озера влягається на теплий пісок, … . Стоячи на березі, ловиш очима далеку лінію горизонту, ...

За поданими початками побудувати моделі: а) простого речення з однорідними членами; б) безсполучникового складного речення. Тиха хвиля озера влягається на теплий пісок, … . Стоячи на березі, ловиш очима далеку лінію горизонту, … . Сосни впереміш з березами і дубами підходять до самої води, … . Вода у Світязі надзвичайно чиста, … . Береги озера окреслено нечітко, … . Озеро живиться тільки джерельною водою, … .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тиха хвиля озера влягається на теплий, яскравий і чистий пісок. ( ІІ варіант, замість "і" поставити кому)  Стоячи на березі, ловиш очима далеку лінію горизонту та скінченний ліс. Сосни впереміш з берегами і дубами підходять до самої води і берега. Вода Світязь надзвичайно чиста, красива, тепла. Береги озера окреслено нечітко та криво. Озера живляться тільки джерельною водою, морською та річковою.