Забыла, помогите пожалуйста, нужно составить пять видов вопроса: Very complicated codes turn you

Забыла, помогите пожалуйста, нужно составить пять видов вопроса: Very complicated codes turn your credit card number into a pile of gibberish. Это простое настоящее время. Вспомогательный глагол Did.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Do Very complicated codes turn your credit card number into a pile of gibberish? Very complicated codes turn your credit card number into a pile of gibberish,don’t they What do very complicated codes do? Which codes do turn your credit card number into a pile of gibberish Whose credit card number do very complicated codes  turn into a pile of  gibberish