Зачем кошки несут убитых животных домой?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Кошки, взращивающие котят, могут приносить полуживых или мертвых животных, чтобы обучать потомство правильно питаться
Гость
Думаю, тут більше материнський інстинкт і турбота про господаря, якого кішка сприймає, як підопічного їй кошеня (не дарма ж кажуть, що кішки вважають себе в будинку Богом - це ми на їх території живемо, а не вони на нашій)). Тому що помічала, що в основному видобуток приносять саме кішки. Коти наші жоден так не робив. Та й взагалі, кішки краще мисливця, ніж коти. Вообщем, якщо кішка вам якусь погань принесла, значить вона вас любить! Ви - її кошеня)))