Задача 1. Обчисліть масу осаду (в грамах), що утворюється при взаємодії сульфатної кислоти масою 196 г з надлишком барій нітрату. Задача 2. Обчисліть масу осаду (в грамах), що утворюється при взаємодії купрум (ІІ) хлориду масою...

Задача 1. Обчисліть масу осаду (в грамах), що утворюється при взаємодії сульфатної кислоти масою 196 г з надлишком барій нітрату. Задача 2. Обчисліть масу осаду (в грамах), що утворюється при взаємодії купрум (ІІ) хлориду масою 67.5 г з надмишком лугу. Задача 3. Обчисліть масу кальцій карбонату (в грамах),що піддали розладанню, якщо при цьому утворюється кальцій оксид масою 1.68 г. ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ba(NO3)2 + H2SO4 = BaSO4 + 2HNO3 toqda  98 gr   -----  233 196gr  ------X gr to  X= 466 gr