ЗАДАЧА 1 Сторона першого квадрата удвічі коротша за сторону другого квадрата. Периметр першого квадрата 16 см. Обчисли периметр другого квадрата ЗАДАЧА 2 Відстань між двома пристаннями 96 км. З обох пристаней одночасно назустр...

ЗАДАЧА 1 Сторона першого квадрата удвічі коротша за сторону другого квадрата. Периметр першого квадрата 16 см. Обчисли периметр другого квадрата ЗАДАЧА 2 Відстань між двома пристаннями 96 км. З обох пристаней одночасно назустріч один одному вирушили катер і моторний човен. Швидкість катера 32 км/год, а човна у 2 рази меша. Через скільки годин вони зустрінуться?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 1) 16: 4 = 4 (см) - длина стороны первого квадрата. 2) 4 • 2 = 8 (см) - длина стороны второго квадрата. 3) 8 • 4 = 32 (см) - периметр второго квадрата. Ответ: периметр второго квадрата 32 см. 2 не знаю