Задача 1. За трі дні велосипедистові потрібно було подолати відстань 180 км. Першого дня велопробігу велосипедист їхав 5 год зі швидкістю 15 км/год, а другого дня - 4 год з тією ж швидкістю. Скільки кілометрів йому залишилося п...

Задача 1. За трі дні велосипедистові потрібно було подолати відстань 180 км. Першого дня велопробігу велосипедист їхав 5 год зі швидкістю 15 км/год, а другого дня - 4 год з тією ж швидкістю. Скільки кілометрів йому залишилося проїхати третього дня? ДОПОМОЖІТЬ СРОЧНО.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
5 годин Це 15 кілометрів за годину 4 години це теж 15 кілометрів за годину щоб знайти відстань треба час помножити на швидкість 5 годин помножити на 15 кілометрів за годину буде 75. 4 години помножити на 15 км за годину буде 135 відстань. тоді 180 відняти 135 дорівнює 45 кілометрів за третій день