Задача. а)Острів має форму прямокутник ,довжина якого 800м,а ширина 600м.Скільки часу знадобиться мандрівнику,щоб оьійти острів,якщо він ітиме зі швидкістю 70м/хв? б)Ділянку прямокутньої форми зі сторонами 90 м і 60мзасіяли гор...

Задача. а)Острів має форму прямокутник ,довжина якого 800м,а ширина 600м.Скільки часу знадобиться мандрівнику,щоб оьійти острів,якщо він ітиме зі швидкістю 70м/хв? б)Ділянку прямокутньої форми зі сторонами 90 м і 60мзасіяли горохом.скільки для цього потрібно було гороху,якщо на кожен ар землі висівали 1кг 600г?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)800+600=1400(м) 2)1400:70=20(год) Відповідь:20год