Задача. Швидкість руху катера за течієюріки 18 км/ год, а проти течіі ріки- 12 км/год. ?

Задача. Швидкість руху катера за течієюріки 18 км/ год, а проти течіі ріки- 12 км/год. ??найди швидкість течіі ріки й власну швидкість катера.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Vтеч.=(Vпо теч.-Vпр. теч.):2      (18-12):2=6:2=3 км/год.- скорость течения реки. Ответ: 3 км/год. 2) способ:     х+12=18-х     2х=18-12     2х=6     х=6:2     х=3 км/год.