Задача  Складіть програму  обчислення  суми  всіх натуральних чисел від 1 до n. (Використовуйте формулу суми членів арифметичної  прогресії).  Sn=(2a1+(n-1)d)n/2,   де      a1 - перший член послідовності, d - різниця.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
B C++ #include "stdafx.h" #include "iostream" using namespace std; main()     {  int d,k,n,i,s=6; cout<<"vvedite n \n";     cin>>n;     cout<<1<k)      cout<