Задача. У 6 менших пакетів розсипали 12 кг крупи.В один більший пакет вміщується на 1 кг.більше, ніж в менший.Скільки потрібно більших пакетів, щоб розсипати 12 кг. крупи?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
6 пакетов = 12, 1 пакет = 2кг 1 большой пакет = 2 + 1 = 3кг 12/3 = 4 больших пакета
Гость
12:6=2кг в каждый маленький пакет.т.к в большой 1+2=3кг в большой пакет.12кг:3кг=4 больших пакетов