Задача з геометрії, 10 клас, допоможіть, будь ласка, дуже потрібно:) Через вершину ??

Задача з геометрії, 10 клас, допоможіть, будь ласка, дуже потрібно:) Через вершину ???B (30 ° ) прямокутного трикутника ABC з гіпотенузою АВ(4 см) проведено перпендикуляр ВМ довжиною 3 см. Обчислити: 1) відстань від точки М до вершини А; 2) відстань від точки М до прямої АС.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Применены: теорема о трех перпендикулярах,  свойство катета против угла в 30 градусов, теорема Пифагора