Задача1: У шкільний буфет завезли 32 кг. печива, вафель-у 4 рази менше ніж печива, а цукерок - на 48 кг більше, ніж печива і вафель разом. Скільки кілограмів цукерок завезли в шкільний буфет? Задача 2 З однієї ділянки зібрали 2...

Задача1: У шкільний буфет завезли 32 кг. печива, вафель-у 4 рази менше ніж печива, а цукерок - на 48 кг більше, ніж печива і вафель разом. Скільки кілограмів цукерок завезли в шкільний буфет? Задача 2 З однієї ділянки зібрали 24 кг огірків, а з другої на 16кг більше.Усі огірки розклали у 8 ящиків, порівну в кожний. Скільки кілограмів огірків клали в один ящик?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Напишу на русском, ок? Задача 1 1) 32:4 = 8 (кг)-вафель 2) 8+32=40 (кг) - вафель и печива разом. 3) 40+48=88 (кг) - цукерок. Задача 2 1) 24+16=40 (кг) - огірків з усіх дільниць  2) 40/8 = 5 (кг) - огірків клали в один ящик