Задайте вопросы 1)I swim very well. -Do I... 2)We walk in the park... 3)She writes a letter... 4)I have got two posters. -Have i

Задайте вопросы 1)I swim very well. -Do I... 2)We walk in the park... 3)She writes a letter... 4)I have got two posters. -Have i... 5)We have got a post office... 6)She has got an envelope -... ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1do I swim well? 2do we walk in the park? 3does she write a letter? 4have I got two posters? 5have we got a post office? 6has she got an envelope?