Задание на картинке. А это последнее задание 6. Словосполучення наведено в рядку а) отамани й гетьмани; казки й байки; батьки і діти б) казки чарують; байки захоплюють; гуморески розважають в) козаки хоробрі; гетьмани мудрі; дж...

Задание на картинке. А это последнее задание 6. Словосполучення наведено в рядку а) отамани й гетьмани; казки й байки; батьки і діти б) казки чарують; байки захоплюють; гуморески розважають в) козаки хоробрі; гетьмани мудрі; джури сміливі г) переміг уже; радів дуже; говорить мудро; д) після перемоги; перед битвою; біля Січі. Помогите пожалуйста
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
в 6-в) переміг уже; радів дуже; говорив мудро