Задание по биологии. Кровеносная система. Помогите пожалуйста сделать! :(

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
кров поділяється на: -Формені елементи крові(лейкоцити, еритроцити, тромбоцити) -Плазма( вода, глюкоза, жири) Функціїї крові: -дихальна, регуляторна, трофічна, термолягураторна, гомеостатична  відповідь на питання про тромбоцити: -при будь-якому пошкоджені кров не буде зупинятись( згортатись) і так тварина може загинути від втрати крові. Далі, на жаль ,не знаю.